Przetargi - archiwum (2018)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ZP.271.27.2018 pn: „Budowa infrastruktury rekreacyjno – sportowej na terenie Gminy i Miasta Nisko - etap II”

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn: Budowa infrastruktury rekreacyjno – sportowej na terenie Gminy i Miasta Nisko - etap II dla: Części 1: Budowa in

Zawiadomienie o unieważnieniu zapytania nr ZP.271.1.27.2018 pn: Dostosowanie istniejących pomieszczeń w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarzeczu do potrzeb Przedszkola w Zarzeczu

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania w trybie zapytania ofertowego pn: Dostosowanie istniejących pomieszczeń w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarzeczu do potrzeb Przedszkola w Zarzeczu.

Informacja z otwarcia ofert ZP.271.32.2018: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w gminie Nisko

Informacja z otwarcia ofert z postępowania pn: "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w gminie Nisko".

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania: ZP.271.31.2018 „Budowa Otwartych Stref Aktywności przy zbiorniku wodnym na osiedlu Podwolina w Nisku”

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania pn: Budowa Otwartych Stref Aktywności przy zbiorniku wodnym na osiedlu Podwolina w Nisku.

Informacja z otwarcia ofert ZP.271.34.2018 „Budowa Centrum Przesiadkowego i ścieżek rowerowych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV - w ramach projektu Mobilny MOF Stalowej Woli wraz z robotami towarzyszącymi"

Informacja z otwarcia ofert z postępowania pn: "Budowa Centrum Przesiadkowego i ścieżek rowerowych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV - w ramach projektu Mobilny MOF Stalowej Woli wraz z robotami towarzyszącymi"

Informacja z otwarcia ofert ZP.271.29.2018 „Remont dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV"

Informacja z otwarcia ofert z postępowania pn: Remont dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV.

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania: ZP.271.30.2018 „Budowa placu zabaw przy Żłobku Miejskim w Nisku”

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania pn: "Budowa placu zabaw przy Żłobku Miejskim w Nisku".

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ZP.271.28.2018 pn: „Roboty towarzyszące przy budowie ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Słonecznej w Nisku”

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn: Roboty towarzyszące przy budowie ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Słonecznej w Nisku. w

Zapytanie ofertowe: ZP.271.1.27.2018 Dostosowanie istniejących pomieszczeń w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarzeczu do potrzeb Przedszkola w Zarzeczu

Zapytanie ofertowe na zadanie pn: Dostosowanie istniejących pomieszczeń w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarzeczu do potrzeb Przedszkola w Zarzeczu.

Informacja z otwarcia ofert ZP.271.30.2018 „Budowa placu zabaw przy Żłobku Miejskim w Nisku"

Informacja z otwarcia ofert z postępowania pn: Budowa placu zabaw przy Żłobku Miejskim w Nisku.