Przetargi - archiwum

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zapytanie ofertowe: ZP.271.1.13.2018 Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych (kobiet i mężczyzn) których ostatnim miejscem zameldowania jest Gmina i Miasto Nisko

Zapytanie ofertowe na zadanie pn: Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych (kobiet i mężczyzn) których ostatnim miejscem zameldowania jest Gmina i Miasto Nisko.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ZP.271.7.2018 „Konserwacja oświetlenia drogowego będącego własnością Gminy i Miasta Nisko”

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn: „Konserwacja oświetlenia drogowego będącego własnością Gminy i Miasta Nisko”.

Informacja z otwarcia ofert ZP.271.10.2018 Remont dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap I

Informacja z otwarcia ofert: Remont dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap I.

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania nr ZP.271.6.2018 pn: Budowa Centrum Przesiadkowego i ścieżek rowerowych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV - w ramach projektu Mobilny MOF Stalowej Woli wraz z robotami towarzyszącymi

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania pn: Budowa Centrum Przesiadkowego i ścieżek rowerowych na terenie Gminy i Miasta Nisko – etap IV - w ramach projektu Mobilny MOF Stalowej Woli wraz z robotami towarzyszącymi.

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania nr ZP.271.1.10.2018 pn: Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych (kobiet i mężczyzn), których ostatnim miejscem zameldowania jest Gmina i Miasto Nisko

Zawiadomienie o unieważnieniu Zapytania Ofertowego pn: Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych (kobiet i mężczyzn), których ostatnim miejscem zameldowania jest Gmina i Miasto Nisko.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ZP.271.5.2018 pn: Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Sandomierskiej 47 - w ramach projektu pn: „Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Sandomierskiej 7 przy ul. Sandomierskiej 18 i przy ul. Sandomierskiej 47 w Nisku.”

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn: Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Sandomierskiej 47 - w ramach projektu pn: „Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Sandomierskiej 7 przy ul. Sandomierskiej 18 i przy ul. Sandomierskiej 47 w Nisku.&rdqu

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty ZP.271.8.2018 pn: „Bieżące remonty i konserwacja dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko w 2018 roku”

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty postępowania pn: „Bieżące remonty i konserwacja dróg gminnych położonych na terenie Gminy i Miasta Nisko w 2018 roku”.

Zapytanie ofertowe: ZP.271.1.11.2018 Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu drogowego uczniów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych z terenu Gminy Nisko – realizacja wycieczki edukacyjnej w ramach projektu „Eksperymenty i programowanie bez tajemnic – program rozwoju kompetencji kluczowych w Gminie i Mieście Nisko”

Zapytanie ofertowe na zadanie pn: Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu drogowego uczniów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych z terenu Gminy Nisko – realizacja wycieczki edukacyjnej w ramach projektu „Eksperymenty i programowanie bez tajemnic – program rozwoju kompetencji kluczowych w Gminie i Mie...

Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.9.2018: Przebudowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Nisko - w ramach projektu pn: „Przebudowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Nisko”.

Ogłoszenie o zamówieniu na zadanie pn: Przebudowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Gminy Nisko - w ramach projektu pn: „Przebudowa punktu selektywnej zbiórki od