Przetargi - archiwum

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn.I. „Rozwój edukacji przedszkolnej na terenie Gminy i Miasta Nisko w zakresie podniesienia standardów wychowania przedszkolnego i tworzenia nowych miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym” II. „Termomodernizacja budynków oświatowych: ZS Nr 3 w Nisku oraz budynku sali gimnastycznej przy PSP Nr 4 w Nisku”

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn: 

I. „Rozwój edukacji przedszkolnej na terenie Gminy i Miasta Nisko w zakresie podniesienia standardów wychowania przedszkolnego i tworzenia nowych miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym” w tym zadania: Zadanie 1: Przebudowa części budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nisku na Przedszkole Nr 2 w Nisku. Zadanie 2: Przebudowa kuchni i modernizacja Przedszkola Nr 1 w Nisku,

II. „Termomodernizacja budynków oświatowych: ZS Nr 3 w Nisku oraz budynku sali gimnastycznej przy PSP Nr 4 w Nisku” w tym zadanie: Zadanie 3: Termomodernizacja budynku sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Nisku,

Załączniki

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Zamówienia Publiczne
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 września 2016 14:47
Dokument wprowadzony do BIP przez: Michał Farion
Ilość wyświetleń: 803
02 września 2016 14:51 (Michał Farion) - Usunięcie załącznika [zawiadomienie_wykonawcy_43.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 września 2016 14:51 (Michał Farion) - Dodanie załącznika [ogloszenie_net_43.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
02 września 2016 14:49 (Michał Farion) - Opublikowanie dokumentu.